Tlaková nádoba AQUAFOS SPTB – 8l. PN10 – vertikálna bez podstavca
Používajú sa v domácnosti, v poľnohospodárstve i v priemysle. Vo vnútri nádoby sa nachádza polypropylénová vložka a vysoko kvalitná butylová membrána oddeľujúca kvapalinu od stlačeného vzduchu. Zabraňuje šíreniu baktérií a tým zabezpečuje zdravotnú nezávadnosť vody. Pre zabránenie korózie je na vstupe použité pripojenie z nerez ocele. Pre zabezpečenie spoľahlivosti sú všetky tlakové nádoby testované.
Parametre:
– Objem: 8l
– Max. prevádzkový tlak: 10 bar
– Prevedenie: vertikálna bez podstavca
– Pripojovací závit: 1″ vonkajší
– Max. teplota vody: 90°C
– Priemer: 203 mm
– Výška: 290 mm
Vlastnosti:
-
Polypropylénová vložka vo vnútri nádoby chráni membránu pred kontaktom s oceľovou stenou nádoby a tým ju chráni pred poškodením
-
Kvalitný ventil, butylový vak spolu s polypropylénovou vložkou zabránia možnosti úniku vzduchu. Odpadá množstvo problémov, ktoré s tým súvisia.
-
Nerezové pripojenie nebude korodovať a rozhodne nikdy neprehrdzavie, ako pri bežne používaných oceľových pripojeniach.
-
Membrána je vyhotovená z butylu, čo je podstatne kvalitnejší materiál ako bežne používaná guma.
-
Epoxidová povrchová úprava je neporovnateľne kvalitnejšia úprava ako lakovanie.
Recenzie
Clear filtersNikto zatiaľ nepridal hodnotenie.